Nasza historia

Rozpoczynaliśmy naszą działalność w roku 2006 od obsługi podatkowo-księgowej agencji reklamowych.

Branża agencji reklamowych pod względem podatkowym i prawnym jest wymagającym wyzwaniem księgowym, podatkowym, prawnym i organizacyjnym ze względu na organizowanie dużej ilości ogólnopolskich loterii konsumenckich, programów lojalnościowych i konkursów. Wyobraźmy sobie tysiące uczestników programu lojalnościowego trwającego rok, którym należy naliczyć i aktualizować punkty, przyznać i doręczyć nagrody, wystawiając każdemu fakturę i rozliczając ją we właściwym okresie.

Od początku szefem zespołu jest Marcin Bojałkowski, doradca podatkowy o wieloletnim doświadczeniu, numer wpisu nr wpisu 10393, z którym współpracuje Rafał Wielgosz, radca prawny numer wpisu WA-7016.

Wartości

ZROZUMIENIE

Rozumiemy, że nasi klienci są zajęci bieżącym prowadzeniem spraw swoich firm. Dlatego każdy z nich otrzymuje do dyspozycji zespół, który na bieżąco pomoże w rozwiązywaniu pojawiających się problemów. Nasi kontrahenci są naszymi partnerami i chcemy, aby tak się czuli. Rozumiemy ich problemy i rozterki – też jesteśmy przedsiębiorcami.

DZIELENIE SIĘ DOŚWIADCZENIEM

Żyjemy w świecie globalnej gospodarki, połączonej siecią Internetową. Uczymy naszych klientów, jak wykorzystać płynące z tego benefity, które dotychczas były zarezerwowane wyłącznie dla międzynarodowych korporacji. Internet uczynił te rozwiązania dostępnymi także dla sektora MSP, a my pomożemy w ich bezpiecznej implementacji.

DOMOWA ATMOSFERA

Utrzymujemy z naszymi klientami partnerskie relacje. Chcemy, aby pamiętali, że mogą do nas przyjść nie tylko po rozwiązania biznesowe. Często użyczamy im sali konferencyjnej na negocjacje i rozmowy ze wspólnikami. Jeśli sobie życzą – mogą również otrzymać czasowe miejsce pracy w postaci biurka i dostępu do urządzeń peryferyjnych (często wykorzystują to klienci spoza Warszawy). Jesteśmy dla naszych klientów i to jest esencją naszej działalności.

Nasi Specjaliści

Marcin Bojałkowski

Marcin Bojałkowski

Doradca podatkowy wpisany w roku 2006 na listę doradców podatkowych prowadzoną przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych, nr wpisu 10393.

Rafa Wielgosz

RAFAŁ WIELGOSZ

Radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, nr wpisu WA-7016.

 

Opinie klientów

Pracujemy z Dobrymi Księgowymi od początku istnienia firmy. Wraz z rozwojem Cloudware, rozwijały się także nasze potrzeby księgowe, które są w pełni zaspokajane przez naszego partnera

Artur Waś
Cloudware
Organizujemy zagraniczne wyjazdy integracyjne dla działów sprzedaży, co rodzi dużo egzotycznych dokumentów księgowych. Dobrzy Księgowi świetnie sobie z nimi radzą od lat zapewniając nam profesjonalny wysoki poziom obsługi
Łukasz Pawełczak
UTE POLAND